Dołącz do grona uczestników Konferencji iMEDIC! Wstęp wolny

Komitet organizacyjny konferencji iMEDIC 2023 zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Konferencji „International MEDical Interdisciplinary Congress”.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 27 maja 2023 roku w Bydgoszczy. WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy o godzinie 9:00 do Auli budynku Biblioteki przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy.
W czasie Konferencji zorganizowane zostaną Sesje nauk medycznych, nauk o zdrowiu, sesja posterowa oraz sesja online dla Uczestników z zagranicznych Uczelni.
Sesje tematyczne rozpoczynamy od godziny 10:00 w budynku Patomorfologii (ul Marii Skłodowskiej-Curie 9 w Bydgoszczy) w Sali 019 oraz B209.

Agenda

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem przez Panią Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Kornelię Kędziorę-Kornatowską oraz Panią Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Beatę Przyborowską.

Wydarzenie zostało objęte również Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Konferencja została zorganizowana przez doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UMK oraz Interdyscyplinarne Koło Naukowe Geriatrii CM UMK.

1.        Małgorzata Grochocka – Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
2.         Dominika Strzała – Wiceprzewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
3.         Jakub Husejko
4.         Maja Kubiaczyk
5.         Maciej Pesta
6.         Paweł Treichel
7.         Daria Ziemińska
8.         Paulina Koszykowska
9.         Dorota Ratajczak
10.       Justyna Ciesielska
11.       Anna Pokrzywa
12.       Oliwia Jarosz

Globalna firma Clinscience  przygotowała dla każdego uczestnika drobne upominki!

Wolny słuchacz nie musi się rejestrować i ma dostęp do sesji tematycznych.

Czekamy na Ciebie!

Wspólnie uczyńmy to wydarzenie fantastycznym miejscem do poszerzania swojej wiedzy!